Коли відбудуться Олімпійські ігри

Точної дати поки немає. Як йдеться у заяві МОК, Олімпійські ігри "перенесені на дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року".

Більше про це Олімпіаду в Токіо перенесли на 2021 рік

У 2020 році Олімпіада мала відбутися з 24 липня до 9 серпня. Для прикладу, Євро-2020 теж перенесли на рік.

Матчі у 2020 році були заплановані з 12 червня по 12 липня, а вже у 2021 році вони триватимуть з 11 червня до 11 липня (щоб фінал відбувся у неділю).

Найбільш вірогідним місяцем для старту Олімпіади-2021 Токіо стане липень, повідомляє Kyodo з посиланням на джерело в оргкомітеті Ігор.

Як правило, турнір проводиться протягом 17 днів з церемонією відкриття у п'ятницю і закриттям Ігор в третю неділю, тому період з 23 липня до 8 серпня 2021-го виглядає ідеальним варіантом.

Повідомляється, що розглядалися декілька варіантів щодо дати Ігор. Наприклад, весняний варіант турніру, який допоміг би уникнути проблем зі спекою і високою вологістю, створив би труднощі для логістичного планування.

Крім того, проведення турніру в більш пізній термін дасть можливість для маневру у разі виникнення проблем, а також більше часу для врегулювання ситуації з коронавірусом.

Як тепер називатиметься Олімпіада

У МОК та уряді Японії домовилися, що Ігри збережуть назву Олімпійських і Паралімпійських ігор Токіо-2020, попри зміну року проведення.

Це цікаво Олімпіаду-2020 перенесли: коли ще в історії скасовували Олімпійські ігри

А як щодо олімпійського вогню

19 березня до Японії прибув олімпійський вогонь. Він там залишиться і до наступного року.

"Лідери погодилися з тим, що Олімпійські ігри в Токіо можуть стати маяком надії для всього світу в ці смутні часи, а олімпійський вогонь – світлом в кінці тунелю, в якому світ знаходиться в цей час", – йдеться в заяві МОК.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram