Переможці акції "Рандеву із Євро-2016 від Парі-Матч" їдуть до Франції, щоб вболівати за синьо-жовтих безпосередньо із трибун стадіону "П'єр Моруа" у французькому Ліллі.

"Я дуже втішився через перемогу! І не вірив в неї, поки мені не подзвонили з Києва. Я був на сьомому небі від щастя", — поділився враженнями переможець акції Юрій Раба (м. Львів).

"Завдяки "Парі-Матч" ми всі їдемо у Ліль вболівати за Україну", — сказав переможець акції Владислав Нікіфоров (м. Чернігів).

До безкоштовного квитка на Євро-2016 кожен з переможців отримав ще подарунки від "Парі-Матч" та 5-ти денний тур Німеччиною, Бельгією та Францією. Тож, єдине, про що залишилось подбати — це гарний настрій та вболівальницька атрибутика.

"Атрибути збірної України, звичайно, є — дудка. Ми будемо активно вболівати, переживати і хвилюватися, щоб Україна перемогла", — розповів переможець акції Віталій Сич (м. Київ).

За протистоянням України та Німеччини вболівальники стежитимуть вже 12 липня. Всі вони переконані — перемога буде за нами.