Напередодні поєдинку на сайті Ломаченка був опублікований документальний фільм про тих, хто допомагає йому здобувати перемоги. Головний з них – його батько і тренер з самого дитинства – Анатолій Ломаченко. Він же тренував свого часу Олександра Усика, Олександра Гвоздика, Дениса Берінчика, допомагав у тренуваннях "Українських отаманів" та олімпійської збірної України з боксу.

Читайте також: Ломаченко – Лінарес: де дивитися боксерський поєдинок чемпіонів

Окрім цього у фільмі також є розповідь і про решту команди, "яка перебуває у куті рингу" – менеджер Егіс Клімас, спортивний психолог Андрій Колосов, тренер зфізичної підготовки Сесіліо Флорес та катмен Рас Анбер.

Документальний фільм про команду Ломаченко

Нагадаємо, бій Ломаченко – Лінарес відбудеться ввечері 12 травня за місцевим часом (в Україні буде 13 травня). Зустріч пройде у "Медісон сквер гарден" у Нью-Йорку. До слова, переможець поєдинку може здобути набагато більше чемпіонських пасків, аніж очікувалося.

До слова, український чемпіон світу у напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко вважає свого майбутнього суперника венесуельця Хорхе Лінареса дуже хорошим спортсменом з відмінною швидкістю та прекрасним інтелектом.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram