Колишній журналіст Ігор Бурбас повідомив, що Апеляційний суд Львова задовольнив клопотання колишнього президента УАФ та звільнив його з-під варти. Наразі офіційної інформації про це немає.

Дивіться також Суд продовжив арешт Павелка: скільки ще перебуватиме під вартою президент УАФ

Чому Павелко перебував в СІЗО

16 червня 2023 року суд відправив Павелка в СІЗО на 60 діб. Термін неодноразово продовжували.

Арешт Павелка пов'язаний зі справою щодо будівництва заводу з виробництва штучної трави, яке розпочалося ще у 2019 році. Колишнього президента УАФ звинувачують у розкраданні грошей.

Адвокати Павелка подавали клопотання про його звільнення кілька разів.

Зазначимо, що крім Павелка, раніше Шевченківський районний суд Києва також відсторонював від посади генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького.

Нові деталі: напарник Павелка залишається під вартою

Новий запобіжний захід Павелку не обрано. Джерело "Української правди" пояснює, що у цьому провадженні досудове розслідування завершено, наразі триває ознайомлення підозрюваних зі справою, тож оскарження нинішнього рішення суду на цьому етапі неможливе.

Водночас напарник Павелка Юрій Запісоцький свою апеляцію програв і залишається під вартою.

Що відомо про Павелка

  • Українську асоціацію футболу Павелко очолив у 2015 році, змінивши на цій посаді Анатолія Конькова, який керував організацією з 2012 по 2015 рік.
  • У квітні 2023 року Павелко був переобраний на чотирьохрічний термін виконавчого комітету УЄФА.
  • На позачерговому Конгресі Української асоціації футболу, що відбувся наприкінці січня цього року, делегати проголосували за Андрія Шевченка як нового президента. Він був єдиним кандидатом на цю посаду, якого висунули усі постійні члени УАФ за місяць до виборів.