Першу дистанцію Олег Іваненко плистиме на спині. Поки що результат – 100 метрів за дві хвилини.

Кілька років тому, на змаганнях у Лондоні, жага до перемоги ледь не згубила українця. Через кисневе голодування його серце перед фінішем зупинилось. Каже, тепер до рекорду готувався ретельніше.

Читайте також: Студент із Харкова встановив світовий рекорд з підйому штанги

Та й завдання куди складніше. Дистанція від Річкового вокзалу до мосту метро – 4 кілометри, і їх українець долатиме лише силою волі і власним біцепсом. Після Дніпровської переправи, Олег Іваненко пересяде на хендбайк і проїде 182 кілометри. Фінальний спринт запланували на біговій доріжці НСК "Олімпійського". Тут на інвалідному візку чоловік подолає 92 кола. Загальна дистанція триатлону – 228 кілометрів.

Український рекордсмен зізнається, влаштовує випробування собі, щоб стати прикладом для інших.

Це потрібно не мені, це потрібно тим хлопцям і дівчатам, які потрапляють в складні життєві ситуації. А ще більше тим, хто не потрапляє в складні ситуації, а сидить на дивані і розказує як все погано. І тоді ти піднімаєшся, дивишся на Олега Валерійовича і думаєш, нічого собі, у нього ж виходить,
– розповідає Олег Іваненко.

До змагань Олег готувався більше 20 років. Після травми лікарі не давали гарантій, що він взагалі виживе. Тренер Андрій Тананай переконаний – Олег Іваненко зараз в найкращій формі.

Читайте також: Гравець збірної України зіграв з прикордонниками у футбол: яскраве відео

Старт триатлону запланували на 27 червня. Фіксацію проводитимуть експерти Книги рекордів України. Дистанцію спортсмен хоче подолати за 32, максимум 35 годин. На заваді може стати, лише жарка погода. Тому вже запасаються льодом і прохолодними напоями.