Цуренко: Серйозно думала про те, щоб повернутися в Україну

За словами тенісистки, вона постійно перевіряє повідомлення на своєму телефоні після кожної гри. Однак це її дуже втомлює.

Читайте також Усі мої плани на майбутнє були пов'язані з Києвом, – Цуренко

"Щиро кажучи, це дуже втомлює. Я намагаюся обмежити кількість повідомлень, інформації, яка надходить на телефон.

Мені надто боляче дивитись на зруйновані будинки, на всю катастрофу. Я намагаюся уникати таких новин, особливо перед матчами. Але вчора перед матчем я побачила, що бомба зруйнувала будівлю адміністрації в моєму регіоні. Це було так боляче. Просто шокує. Кожна фотографія, кожне відео мене шокує", – сказала Леся.

Цуренко зізналася, що серйозно обмірковувала повернення до Києва. Вона хотіла займатися волонтерською діяльністю.

До турніру Indian Wells Masters я серйозно думала про те, щоб повернутися в Україну та якось допомогти стати волонтером. Був ще другий варіант – залишитися, спробувати виграти трохи грошей та підтримати мою родину та країну фінансово,
– розповіла спортсменка.

Панічні атаки та головний біль

Тенісистка також розповіла, що через постійну напругу у неї проблеми зі здоров'ям.

"Я зрозуміла, наскільки я була напружена і що мені так важко грати. Навіть моє власне тіло дивувало мене кілька разів. Я не очікувала, що отримаю невдалу травму в Indian Wells Masters, у мене були панічні атаки, утруднене дихання або постійний головний біль.

Мені сняться кошмари ночами. Все це відбувається через стрес. Але я не одна така. Це відбувається зі всіма нами, з українцями. Я вірю, що цей кошмар скоро закінчиться, що все буде гаразд. І я знаю, що мені в моїй ситуації не так уже й погано. Є люди, яким набагато гірші. Це просто жах", – додала Цуренко.

Раніше Леся розповідала, що її рідні залишилися в Україні.

  • В 1/8 фіналу в іспанській Марбельї Цуренко поступилася француженці Осеан Доден. Для українки це вже третя поспіль поразка.
  • У рейтингу WTA Леся посідає 135-ту сходинку.