До цього найдорожчим гравцем був півзахисник "Шахтаря" Тайсон. Однак у 2018 він поступився лідерством своєму партнеру – захиснику Ісмаїлі. Його ціна склала 18 мільйонів євро. Тайсон же коштує 13 мільйонів євро. Топ-3 замикає ще один гравець "гірників" Марлос – 11 мільйонів євро. На четвертій позиції теж гравець донецького клубу – Тарас Степаненко. Його ціна – 10 мільйонів євро. Стільки ж коштує найдорожчий "динамівець" – Віктор Циганков.

Читайте також: "Динамо" готове продати Циганкова: названо ціну

Також у топ-10 три гравці "Шахтаря" Майкон (8 мільйонів євро), Ярослав Ракіцький (7,5 мільйона євро) та Фернандо (5,5 мільйона євро), а також два "динамівця" Беньямін Вербіч (5,5 мільйона євро) та Сідклей (5 мільйонів євро).

Загалом перші 35 позиції зайняли гравці "Шахтаря" та "Динамо". Найдорожчі футболісти не з цих двох клубів – це Хорхе Карраскаль та Мар’ян Швед з "Карпат" – по 2 мільйони євро.

Читайте також: Як би виглядала збірна УПЛ без гравців "Шахтаря" та "Динамо"

Варто зазначити, що загальна вартість гравців УПЛ склала 298 мільйонів євро.

Найбільше ж серед гравців подорожчав теж Ісмаїлі – з 11 до 18 мільйонів євро. На другій позиції – нападник "Динамо" Владислав Супряга. До цього він коштував 300 тисяч євро, а тепер – 4,5 мільйона євро.

До слова, Ісмаїлі може зіграти за збірну України.