Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Депутат назвав сьогоднішнє голосування в Раді бездоказовою спецоперацією. Він стверджує, що йому "не дали б права захищатися належним чином".

"І головне, що багато людей від влади дуже НЕ зацікавлені, щоб я почав говорити, у зв'язку з цим бачу явну загрозу моєму життю! З цього я прийняв рішення не дозволити себе показово заарештувати в залі ВР, зараз готуюся до Олімпіади, на тренуваннях в Австрії", — написав Онищенко.

Як відомо, нардеп раніше заявляв, що планує взяти участь у змаганнях із кінного спорту на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Онищенка оголосять в державний і міждержавний розшук, якщо він найближчим часом не повернеться в Україну.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".