"Ми дуже обурені і ображені тим, що аноніми без прізвищ паплюжать ім'я кожного з нас, імідж Федерації та репутацію Держави в цілому перед нашим народом і іншими країнами. Правила міжнародної спортивної етики ніхто не відміняв. І головні з них – відкритість і чесність, а не кулуарні плітки і бруд за спиною. Дуже соромно за те, що в нашій великій спортивній сім'ї виросли люди, які міряють свій патріотизм і любов до Батьківщини кількістю масла і ковбаси на бутерброді", – відзначають у зверненні, під яким тепер змушують підписуватися спортсменів.

"Не помиляється той, хто нічого не робить. Ми впевнені, що і Федерація України з легкої атлетики та Держслужба спорту зробить відповідні висновки за підсумками виступу на Олімпійських іграх, порахує всі мінуси і плюси і разом з нами почне серйозну підготовку до наступних змагань", – йде мова у листі.

Нагадаємо, раніше спортсмени Олімпійської збірної України з легкої атлетики звернулися до голови Держслужби молоді та спорту Равіля Сафіулліна з листом, в якому просять допомогти їм "розібратися" з їхнім "легкоатлетичним господарством".