Про це олімпійський чемпіон розповів в ефірі "Громадського ТБ".

"Я попросив, щоб він розібрався з нашим головним тренером Мотовим, який перешкоджав медалям. Теоретично у нас повинно було бути п'ять медалей. Це дівчатка (четвірка і двійка), я, двійка каное і Паша Алтухов (представник збірної з веслування в каное-одиночці на 1 км). У мене була медаль на межі зриву, бо в потрібний момент не виявилося тренера поруч, коли потрібно було подавати протести. Він поїхав з каналу і мене кинув", – обурився Чебан.

Він також розповів, що Алтухов не знав, що може потрапити по сітці відбору відразу у фінал.

Головний тренер не надав йому ці протоколи, які оновлюються. Їх потрібно щоранку брати і показувати, вираховувати по сітці, куди він може потрапити. Відповідно, він проплив гонку, потрапив до півфіналу. У півфіналі виклався, видихався до фіналу і стояв не за тій доріжці, на якій йому було вигідно,
– заявив Чебан.

Крім того, він нагадав історії з жіночою командою.

"Розборки були з грудня місяця минулого року, аж до самого виїзду на Олімпійські ігри. Вони тренувалися по Skype з тренером, постійно були з ним на зв'язку. На зборі перед Олімпіадою були без тренера", – сказав весляр.

За його словами, у відповідь на прохання Жданов сказав, що "будуть вирішувати і розбиратися" з ситуацією.

Нагадаємо, українські байдарочниці Світлана Ахадова, Інна Грищун та Анастасія Тодорова, які виступали на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро і посіли 2 четвертих місця, різко розкритикували роботу Міністерства спорту.