Таку заяву фігуристка зробила у коментарі RT.

Читайте також: Олімпіада-2018: ще один українець здобув перемогу під чужим прапором

Зокрема, спортсменка зазначила, що її шлях до олімпійського "золота" видався непростим.

"Ті, хто знають мене, розуміють, наскільки важко мені далася ця нагорода. Але це найкраща дорога, оскільки я насолоджуюся фігурним катанням. Рада, що в підсумку прийшла до своєї мрії", – підкреслила вона.

За її словами, до цієї перемоги долучилися як рідна Україна, так і Німеччина та навіть Англія.

"Багато людей допомагали мені піднятися на вищий щабель п'єдесталу пошани. Я дуже дякую їм усім. Після виступу мене вітали люди з усього світу, в тому числі й українці. Телефон досі дзвонить без угаву. Дуже багато смс-повідомлень. Привітали навіть ті, від кого ніколи цього не чекала", – зазначає чемпіонка.

Крім того, Савченко пояснила, чому почала виступати за Німеччину.

Читайте також: Новая олимпийская чемпионка – Алена Савченко: непростая история и невероятный успех спортсменки

Що стосується моєї кар'єри в Україні, то часом батьківщина не може дати тобі всіх необхідних можливостей для досягнення мети. В такому разі не бачу нічого поганого, якщо такі можливості надає інша країна. Але я пишаюся тим, що народилася в Україні. В душі завжди залишаюся українкою,
– констатувала уродженка Обухова на Київщині.

Хто така Альона Савченко? 34-річна фігуристка Альона Савченко народилася у місті Обухові Київської області. Кар'єру у фігурному катанні розпочала у 90-х і навіть встигла виграти кілька національних змагань та представляла Україну на міжнародних змаганнях.

Під українським прапором Савченко виступала на Зимових Олімпійських Іграх-2002 у Солт-Лейк-Сіті. У 2003 році Савченко переїхала до Німеччини. У парі з німецьким фігуристом Робіном Шолкови уродженка України завойовувала бронзу на Олімпіадах 2010 та 2014 років. Із уродженцем Франції Бруно Масо під німецьким прапором Альона Савченко виступає з 2015 року.