Вже на 10-й хвилині гри номінальні господарі поля зуміли відкрити рахунок. Після навісу зі штрафного м'яч від захисника відскочив до Віталія Кольцова, який метрів з шести розстріляв ворота суперника.

"Олександрія" зрівняла рахунок на 25-й хвилині. Костянтин Махновський та Ігор Снурніцин не розібралися в простій ситуації, подарувавши м'яч Дмитру Шасталу, якому залишалося лише відправити його в порожні ворота.

Через чотири хвилини "Олімпік" знову опинився попереду, забивши майже ідентичний першому гол: подача зі штрафного, відскок, "Олександрія" програє підбір і Сергій Політило потужним ударом з-за меж штрафного пробиває точно під штангу – 2:1.

Перевага "Олімпіка" протримався до середини другого тайму, коли на 74-й хвилині після навісу з кутового випередив Євген Банада Кольцова і головою завдав точний удар у ближній кут.

А перемогу команді Володимира Шарана у кінцівці зустрічі приніс Василь Грицук. Півзахисник реалізував пенальті, який арбітр призначив за фол Ігора Снурніцина в штрафному майданчику господарів.

Таким чином, "Олександрія" набрала 19 очок, залишившись на третьому місці в турнірній таблиці. "Олімпік" має 12 очок та знаходиться на шостій сходинці.