Загалом за нагороди від нашої країни змагатимуться 33 спортсмени у 9 видах спорту.

Читайте також: Зимова Олімпіада-2018: розклад змагань

Зокрема, у змаганнях з біатлону братимуть участь 11 українців – Юлія Джима, сестри Віта та Валя Семеренко, Олена Підгрушна (усі четверо на попередній Олімпіаді в Сочі вибороли золото у естафетній гонці серед жінок), Ірина Вавринець, Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Сємаков, Артем Тищенко.

Віта Семеренко, біатлон
Віта Семеренко завоювала на попередній Олімпіаді в Сочі дві медалі – у спринті та естафеті

У санному спорті за медалі боротимуться шестеро наших співвітчизників: Андрій Мандзій, Антон Дукач, Олена Стецків та Олена Шхумова змагатимуться в одиночних заїздах, а у парних змаганнях честь України відстоюватиме дует Олександра Оболончика та Романа Захарківа.

Читайте також: У мережі з'явилися перші фото форми олімпійської збірної України

Четверо українців змагатимуться за медалі у фігурному катанні – Ярослав Паніот та Ганна Хниченкова у одиночних змаганнях, а у танцях на льоді – пара Олександра Назарова / Максим Нікітін.

Ярослав Паніот, фігурне катання
Ярослав Паніот

У лижних перегонах від України стартуватимуть Тетяна Антипенко, Марина Анцибор, Олексій Красовський та Андрій Орлик.

У змаганнях з фристайлу Україна буде представлена у повітряній аеробіці Олександром Абраменком та Ольгою Полюк, а у могулі першим представником нашої країни з 1994 року буде Тетяна Петрова.

Олександр Абраменко
Олександр Абраменко змагатиметься у повітряній акробатиці

Читайте також: Олімпіада-2018 ще не стартувала, а вже є перший рекорд

Двоє юних спортсменів від України змагатимуться у гірськолижному спорті. 24-річний Іван Ковбаснюк виступить у 5 дисциплінах – слаломі, гіганті, супергіганті, швидкісному спуску і комбінації. У жіночому слаломі та гіганті вболіватимемо за 22-річну Олену Книш.

Ще у трьох видах спорту Україна буде представлена 1 спортсменом. Так, у змаганнях з лижного двоборства виступатиме Віктор Пасічник, на змаганнях зі сноуборду вболіватимемо за Аннамарі Данчу, а у скелетоні Україна буде представлена вперше в історії – така нагода випала 19-річному Владиславу Гераскевичу.

Владислав Гераскевич
Владислав Гераскевич – дебютант Олімпіад