Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Білосюк, найімовірніше, не проведе жодної гонки на міжнародних турнірах у сезоні 2023/24. 36-річна спортсменка мала розпочати сезон на рівні змагань Кубка IBU, однак не пробігла жодної гонки.

Читайте також: Камбек Кип'яченкової: оголошено склад збірної України на четвертий етап Кубка світу

Олена Білосюк може повністю пропустити сезон 2023/24

Зокрема, Білосюк планувала свою участь перед спринтом на третьому етапі у норвезькому Шушені, але не виступила через проблеми з колінами, які, за її словами, потребують операції. Олена ще не ухвалила остаточного рішення, однак з врахуванням реабілітаційного періоду після операції вона ризикує не повернутися до кінця сезону 2023/24.

"Дізналася, що за рекомендацією лікаря потребую операції. Ще думаю, неготова до цього. У нас зима коротка, я вже пропустила пів сезону. Поки реабілітація, то мало шансів, що я буду помічена на якихось змаганнях. Травма? Обидва коліна.

Звісно, я намагатимуся якомога скоріше пройти реабілітацію, щоб бодай виступити на березневому чемпіонаті України. Але про міжнародні змагання, гадаю, не йдеться", – сказала Білосюк.

Останній міжнародний старт Олени Білосюк датований 18 березня 2023 року. Тоді на етапі Кубка світу в Голменколлені вона посіла 57-ме місце в спринті.