Старша із сестер Бондаренко скотилася із 30 на 114 місце. Так низько в рейтингу Олена не була от уже 6 років. У другій сотні світового рейтингу знайшлося місце ще 6 українкам. Це Катерина Бондаренко, Леся Цуренко, Ольга Савчук, Юлія Бейгельзімер, Марія Коритцева та Тетяна Лужанська.

Тріумф на відкритому чемпіонаті Франції дозволив китаянці На Лі вперше в кар'єрі стати четвертою ракеткою планети. Минулорічна тріумфаторка - Франческа Ск'явоне, втративши титул, опустилася на 7 місце. Нове обличчя в топ-10 рейтингу WTA - півфіналістка Roland Garros Марйон Бартолі.

“Король” таки зберіг трон. Тріумф на паризьких кортах дозволив Рафаелю Надалю зберегти за собою верхній рядок у рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів. Утім відрив між ним і Новаком Джоковічем тепер справді мікроскопічний - лише 45 балів. Без сумнівів, цьогоріч серб ще не раз атакуватиме першу сходинку табелю про ранги.

На 3 місці міцно засів Роджер Федерер. Іспанець Давід Феррер витіснив із 6 сходинки чеха Томаша Бердиха. Повернувся в десятку американець Енді Роддік.

Олександр Долгополов, зробивши один крок до вершини, впритул наблизився до топ-20 світового тенісу. Зберіг свою позицію - 36 - Сергій Стаховський. Третя ракетка України - Ілля Марченко.