"Олександрія" разом з партнерами придбала апарати штучної вентиляції легенів, інформує офіційний сайт футбольного клубу.

Дивіться також Віталій Кличко показав дивний спосіб, як мити руки під час пандемії коронавірусу – відео

Як повідомляє "Олександрія", усього виділили на це понад 5 мільйонів гривень.

Апарати штучної вентиляції легень вже отримала дитяча обласна лікарня. Також апарати отримають обласна та Олександрійська міська лікарні.

"Крім того, медичним закладам передадуть апаратуру, необхідність у якій підказали самі лікарі", – мовиться у повідомленні клубу.

В "Олександрії" уточнили, що термін надходження апаратів штучної вентиляції в обласну та Олександрійську міську лікарні залежатиме від оперативності постачальників.

Коронавірус в Україні: головне

  • Станом на 20 березня в Україні підтвердили 26 випадків зараження коронавірусом, з них 3 – летальні. Також в Україні перша людина одужала від коронавірусу.
  • Україна 12 березня ввела карантин до 3 квітня, аби зупинити поширення коронавірусу.
  • Також держава закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • У Житомирській, Київській та Чернівецькій областях ввели режим надзвичайної ситуації.


Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.