Олександрія – Маріуполь 1:1
Гол: Банада, 90+1 – Зубков, 14

Гості поля забили перший м'яч у цій зустрічі на 14 хвилині, коли Зубков майстерно розібрався з центральними захисниками суперника після довгої передачі верхом від Федорчука, пробивши в результаті під опорну ногу Паньківу – 0:1.

Дивіться відео голу Олександра Зубкова у ворота Олександрії

Впродовж першого тайму азовці могли декілька разів збільшити рахунок у матчі, але майстерна гра воротаря "містян" не дала цього зробити.

У другій половину зустрічі "Олександрія" активніше заграла, але пробити щільну оборону "Маріуполя" змогла тільки під кінець гри. На 90+1 Полярус м'яко подав на дальню штангу, а Банада, нарешті, зміг пробити Худжамова – 1:1.

Дивіться відео голу Євгена Банади у ворота Маріуполя

У підсумку, "Маріуполь" здобув важливе очко і піднявся на 5 місце в турнірній таблиці УПЛ. "Олександрія" посідає 3 сходинку і має комфортну перевагу над "Зорею", яка йде 4-ю (6 очків).