Гвоздик – Стівенсон. Головне

Що: за титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBC
Де: арена Videotron Centre у Квебеку (Канада)
Коли: 1 грудня (ніч на 2 грудня в Україні, приблизно о 03:00 за київським часом)

Читайте також: Гвоздик – Стівенсон: прогноз букмекерів на чемпіонський бій

Про бій

Тимчасовий чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (15-0, 12 KO) та чемпіон світу за версією WBC в цій же вазі Адоніс Стівенсон (29-1-1, 25 KO) зустрінуться, щоб визначити, хто х них має право бути єдиним чемпіоном. Поки титул належить Стівенсону.

Це буде десятий захист титулу для Стівенсона. Однак сім з них були добровільними захистами титулів. Адоніс Стівенсон протягом 5 років не провів жодного обов'язкового захисту. У 2015 році його позбавили титулу за версією журналу The Ring за те, що він понад два роки не проводив бої ні з одним боксером, що входить у рейтинг.

Читайте також: Сутенер, в'язень і кривдник Белью: хто такий наступний суперник Гвоздика – Адоніс Стівенсон?

Адоніс Стівенсон тричі "зіскакував" з бою з обов'язковим претендентом на свій титул WBC, колумбійцем Елейдером Альваресом. Стівенсон тричі виплачував відступні, щоб не зустрічатися з ним, але так і не був позбавлений титулу. Минулого разу він ледь зміг зберегти пояс – його бій зі шведом Баду Джеком завершився внічию. У підсумку виник титул тимчасового чемпіона WBC, який і виграв Гвоздик, перемігши Мехді Амара. Та цього разу «втекти» від обов’язкового претендента не вдалося.

Чому у Канаді

Саме вдома у Канаді частіше за все виходив у ринг 41-річний Стівенсон, який провів поза батьківщиною тільки два бої: у США ще на початку своєї професіональної кар’єри. Через кримінальне минуле, Адоніс Стівенсон не має можливості битися в США.

Читайте також: У якому раунді Гвоздик може відправити у нокаут Стівенсона: прогноз Берінчика

Для Гвоздика бій проти Стівенсона буде першим за межами Сполучених Штатів.

Що прогнозують букмекери

Гвоздик молодший за Стівенсона на 10 років. Стівенсону 41 рік, і швидшим від цього він не стає. Однак вік – не єдина перевага українця. І якщо 200 грамів, на які він важчий, у цій ваговій категорії не дуже грають ролі, так він ще й вищий за суперника. Зате в Стівенсона більший розмах рух. Відтак перевага на стороні саме Гвоздика, вважають букмекери.

Читайте також: Гвоздик і Стівенсон провели зважування перед боєм: відео