Цю інформацію на своєму сайті підтвердило Мінспорту наших північних сусідів.

Підсумки голосування членів Ради ІААФ створили безпрецедентну ситуацію — російські легкоатлети не зможуть взяти участі в Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Мрію багатьох наших спортсменів знищили через неправильну поведінку окремих атлетів, тренерів і фахівців,
— йдеться у повідомленні.

Додамо, що рішення ради IAAF прокоментував і міністр спорту Росії Віталій Мутко.

"Відсторонення ВФЛА — очікуване рішення, це можна було передбачити. Будемо реагувати", — сказав він у коментарі ТАСС.

Відзначимо, дискваліфікація ВФЛА означає, що наразі російським атлетам не дозволяється брати участь в Олімпійських іграх-2016. Однак Міжнародний олімпійський комітет (МОК) на засіданні організації 21 червня має право допустити їх до участі в Олімпіаді.

Нагадаємо, незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) в листопаді 2015 року звинуватила Росію в порушеннях антидопінгових правил і рекомендувала IAAF усунути російських легкоатлетів від участі в змаганнях під її егідою, в тому числі в Олімпіаді-2016.

IAAF скористалася рекомендацією иа відсторонила Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА). Також була припинена робота московської антидопінгової лабораторії і було винесено рішення про невідповідність Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) кодексу WADA.