Чергову заяву про те, що він може покинути "Карпати", Фабрі Гонсалес зробив після того, як його команда зіграла 3:3 з донецьким "Олімпіком". Хоча ще на 77-ій хвилині вигравала 3:1.

Як це було: "Карпати" та "Олімпік" зіграли внічию, забивши шість голів

"Є такі речі, які я не до кінця розумію. "Карпати" зробили достатньо, щоб здобути перемогу в цій грі. Залишається декілька хвилин до кінця матчу, команда виграє 3:1 і тут два м’ячі прокотилися по центру поля і стали голами. Я вже не знаю, що й казати. Я приїхав сюди, щоб працювати та захищати цю команду з відкритим серцем. Були такі ситуації, коли я давав клубу прийняти рішення щодо моєї посади. І щоразу мене запитували, чи я можу продовжувати далі. Я сказав, що у мене ще є сили. Але я втомився, що ми кожного тижня працюємо, але ця робота з якихось причин не дає результату. Завжди відбувається щось таке, що я зрозуміти не можу. Сьогоднішня гра була божевільна. Зараз я можу офіційно сказати, що сил у мене більше немає, щоб продовжувати працювати в цій команді. Я більше не можу нічого зробити", – заявив після матчі Фабрі Гонсалес.

При цьому серед причин, чому він покине львівську команду, тренер назвав стан здоров'я.

Я бажаю найкращого цій команді, але сил продовжувати у мене немає. Я також маю піклуватися про своє здоров’я. Дійде до того, що одного дня я просто помру на цьому полі. Сьогодні мені разів чотири крутилася голова, від того, що відбувалось. Я надзвичайно розчарувався,
– підсумував Фабрі Гонсалес.

Варто нагадати, що Фабрі Гонсалес очолив львівські "Карпати" 13 січня 2019 року. За цей час команда зіграла 14 матчів у всіх турнірах, здобувши лише 3 перемоги. Ще сім матчів команда програла, у тому числі чвертьфінал Кубка України першолігову "Інгульцю". Поки "Карпати" займають 10-те місце у турнірній таблиці за тур до кінця чемпіонату.Воно передбачає перехідні матчі з командою Першої ліги.

25 квітня 2019 року Фабрі Гонсалесу виповнилося 64 роки. За п'ять днів до цього – 20 квітня, у нього померла матір.