Майкі Гарсія залишився вражений перемогою Ломаченка над Романом Мартінесом. Тож запалився непереборним бажанням спробувати свої сили у бою із Василем. Щоправда, для цього Ломаченку доведеться піднятися у легку вагову категорію.

Два останні роки Гарсія через травми не так часто виступав у рингу. Але до цього він входив до ТОП-10 найкращих боксерів незалежно від вагової категорії.

Американський боксер мав двох спільних із Ломаченком суперників. З Мартінесом він побував на підлозі, але згодом нокаутував опонента. А ось над автором сенсаційної перемоги над Ломаченком Орландо Салідо Гарсія знущався 8 раундів, поки не здобув перемогу технічним рішенням.

Нагадаємо, після тріумфальної перемоги над пуерторіканцем Романом Мартінесом про свою готовність вийти в ринг проти Ломаченка уже заявив і Орландо Салідо, єдиний, хто наразі зумів перемогти українського чемпіона.

Згодом мексиканський чемпіон світу за версією WBC у другій напівлегкій вазі Франсіско Варгас заявив, що готовий вийти на ринг з українським чемпіоном Василем Ломаченком. В такому випадку бій може стати об'єднавчим і на його кону буде стояти два пояси.