Гості з Каліфорнії відігралися на передостанній хвилині наступного періоду. Боббі Раян закинув п'яту шайбу в сезоні. Далі головною дійовою особою на ковзанці був голкіпер "качок" Йонас Хіллер. Спочатку швейцарець впорався з імпровізованим булітом у виконанні Келлахена. Вже в овертаймі Хіллер не дозволив відзначитися й Русланові Федотенку, парирувавши небезпечний кидок українця. Врешті переможця визначали в серії булітів. Тут фортуна віддала борг "рейнджерам".

Продовжує лихоманити "Детройт Ред Вінгс". Одинадцятиразові володарі Кубка Стенлі зазнали вже шостої поразки поспіль. Цього разу над "червоними крилами" познущалося "Калгарі". Дубль Ігінли, шайби Стемпняка та Йокінена забезпечили детройтським уболівальникам поганий настрій. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 1:4 на користь "Флеймс".

"Едмонтон" здобув шосту перемогу поспіль і очолив західну конференцію. В серіях булітів тріумфували "Сан-Хосе", "Чикаго", та "Нью-Джерсі". Впевнені перемоги здобули "Нешвіл", "Міннесота", "Вінніпег" і "Торонто". "Кленові листки" відтепер - нові лідери Сходу.