Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Nike працювала над дизайном нової форми, використовуючи спеціальні 3D-карти тіл баскетболістів, ретельно вивчаючи поведінку організму аж до виділення поту.

Уже зараз вболівальники можуть оцінити білу форму чемпіонів – Голден Стейт, а також дізнатися про головні зміні, які стосуються поділу на виїзну і домашню екіпіровку.

Дизайн нової форми Уорріорс (білий варіант):

Головним і досить сміливим кроком від Nike стало рішення відмовитися від поділу на домашню та гостьову форму, як це прийнято в більшості ігрових видів спорту. Тепер кожен клуб отримає відразу по чотири основних комплекти форми – жодна з них не буде вважатися домашньою, гостьовою, основною або резервною.

Чотири рівноцінних варіанти ("видання") будуть у кожної команди. На домашній матч клуб може вибрати одну з них, а гості просто підбирають той комплект зі своїх чотирьох, який буде контрастувати з формою суперника.

Чотири рівноцінних варіанти форми НБА

Варто відзначити, що "видання" Association і Icon команди отримають перед стартом сезону, а два інших комплекти – через кілька місяців.

"Видання" Association у всіх команд буде білого кольору, а Icon –того кольору, який вважається головним для клубу.

"У психологічному плані якісна форма – безцінна. Той факт, що в Nike прислухалися до всіх наших відгуків під час розробки нової екіпіровки, говорить багато про що. Я в захваті від нового дизайну і емоцій, які ми відчуємо", – сказав лідер Клівленда Кайрі Ірвінг.