Анонсована в 2015 році співпраця NBA і всесвітньо відомого виробника спортивного одягу Nike, починається в цьому сезоні 2017/2018. В рамках домовленостей американська компанія стала технічним спонсором Національної Баскетбольної Асоціації і буде виробляти ігрові форми для всіх клубів NBA.

16 вересня, в рамках спільної з NBA презентації, Nike представив нову технологію NikeConnect. Це абсолютно новий захоплюючий спосіб взаємодії з сучасним одягом. Для її використання потрібно придбати нову ігрову майку будь-якого клубу NBA і завантажити на свій смартфон додаток NikeConnect.

Після цього, за допомогою одного дотику смартфоном до етикетки на ігровий майці, відкривається доступ до квитків на матчі, оглядів ігор NBA, а також до ексклюзивного контенту від клубів і гравців.

Працювати з NikeConnect дуже просто і цікаво, для цього потрібно:

1. Придбати нову майку клубу NBA

2. Завантажити додаток NikeConnect в AppStore або Google Play.

3. Запустити програму.

4. Прикласти смартфон до етикетки з логотипом NikeConnect. Через вбудований під етикеткою NFC чіп дані завантажаться автоматично на екрані вашого смартфона.

5. Авторизуйтесь в додатку через свій аккаунт NikePlus і пориньте у світ баскетболу.

Використовуючи додаток, власники офіційних майок NBA отримають доступ до вичерпної інформації про їх команди: попередні і наступні матчі, про нові продукти NBA, статистику гравців, до відео-оглядів і іншого ексклюзивного контенту від NBA. У будь-який момент ви можете увійти в додаток і отримати всю необхідну інформацію про клуб і гравця чиє ім'я надруковано на вашій майці.

Технологія NiceConnect вперше дає можливість отримати доступ до преміум-контенту NBA через просту взаємодію з одягом.

У США старт продажів нової форми Nike для NBA призначений на 29 вересня. В Україні будуть доступні комплекти деяких клубів, а їх продажі почнуться на початку жовтня в офіційних магазинах Nike.