Нідерланди здолали Австрію та підвищили шанси України на вихід у плей-офф: відео

17 червня 2021, 23:52

У заключному матчі ігрового дня 17 червня на Євро-2020 Нідерланди приймали Австрію. Переможцем стали господарі поля в Амстердамі, що збільшило шанси для України на вихід у плей-офф турніру.

Нідерланди – Австрія 2:0

Гол: Депай, 11 (пен.), Дюмфріс, 67

До слова FAVBET продовжує розіграш 21 авто

• Команда Франка Де Бура сильно провела свій дебютний матч на Євро, здолавши збірну України – 3:2. І хоч для "помаранчевих" цей поєдинок виявився непростим, особливо коли команда Андрія Шевченка зрівняла рахунок у кінцівці зустрічі, перемога завжди додає сил в подальших протистояннях. До того ж, не варто забувати і про фактор домашнього поля – ще одному вагомому плюсі ​​для Нідерландів.
  • У своєму стартовому матчі на Євро-2020 Австрії вдалося зломити опір Північної Македонії – 3:1 і навіть очолити групу після першого туру. Але перемога для команди Франка Фоді простою не була. До перерви була рівна гра, і лише в останні 30 хвилин австрійці покарали суперника за помилки.

На 9-й хвилині Дюмфріс проривався у штрафний по правому флангу, але впав після фолу Алаби. Рефері отримав вердикт VAR про призначення 11-метрового.

Депа з точки пробив в лівий від себе кут воріт – 1:0!

На 24-й хвилині Депай знову міг відзначитися. Дуже небезпечна пробивав голландець з меж штрафного майданчика – повз праву стійку.

Наприкінці першого тайму простріл у карний в дотик замикав знову Депай – він з вбивчої відстані пробив над поперечиною, змарнувавши стовідсотковий момент.

Після перерви "помаранчеві" просто дивом не забили. Де Врей головою замкнув навіс з кутового –  голкіпер у дивовижному стрибку врятував ворота своєї команди.

На 67-й хвилині нідерландці все ж дотиснули Австрію і подвоїли рахунок. Мален на швидкості увірвався у штрафний майданчик суперника, вийшов на побачення із голкіпером та віддав ювелірну передачу під удар Дюмфрісу, який пробив у порожні ворота.

Австрія могла одразу відігратися – після подачі кутового і метушні у воротарському м'яч ледь не залетів у ворота господарів.

Таким чином, Нідерланди здобули другу перемогу на Євро-2020 та гарантували собі вихід у плей-офф чемпіонату Європи. Також нідерландці не дали Австрії відірватися від України, збільшивши ї шанси на вихід у плей-офф.