ТСН підготував огляд найзнаковіших із них. На зустрічі із якими супротивниками впливали травми Кличків і які результати мали брати після того — читайте в огляді.

Хасим Рахман – Віталій Кличко

2005 рік був часом одних із найбільших сподівань українських любителів боксу. Кар’єра тоді лише боксера Віталія Кличка, здавалося, досягла вершини. Але українець усе здобував і здобував перемогу за перемогою.

Хасима Рахмана вважали чи не єдиним гідним старшого Кличка суперником. Та й сам американець не приховував свого прагнення відібрати в українця титул чемпіона за версією WBC. Зрештою, Рахман отримав бажаний пояс. Але зробив це без бою. Запланований на 12 жовтня 2005 року бій із Віталієм не відбувся. За три дні до того Кличко повідомив, що давня травма змушує його завершити кар’єру тяжковаговика.

Утім, Віталію все ж судилося побити Рахмана в ринзі. 14 грудня 2008 року, вже після свого повернення, Кличко у статусі чемпіона за версіями IBF, WBO та IBO захистив свої титули.

Дерек Чісора – Володимир Кличко

2010 року промоутери Володимира Кличка та Дерека Чісори домовились про проведення бою між двома боксерами. Із перших днів підготовки Чісора запам’ятався епатажними заявами про свого українського суперника. Дійшло до того, що на одній із зустрічей до бою британець плюнув Володимирові в обличчя.

Чісора мотивував свою поведінку величезним прагненням перемогти молодшого Кличка. Природньо, що коли він дізнався про травму українця, він почав звинувачувати Володимира у навмисному затягуванні підготовки та навіть боягузтві. На двобій вони так і не вийшли: Володимир Кличко не встиг відновитися.

Честь брата відстояв Віталій Кличко, перемігши Чісору в лютому 2012 року.

Кубрат Пулєв — Володимир Кличко

Востаннє Володимир Кличко скасовував свій бій через травму влітку 2014 року. Тоді претендентом на пояс IBF, яким володів українець, став Кубрат Пулєв.

Тренер Пулєва заявив, що український боксер навмисне перервав плани болгарина на підготовку до бою, а сам тим часом вийшов на пік форми.

Усі заяви табору суперника Володимир Кличко помножив на нуль 15 листопада 2014 року. Уже у 5-му раунді рефері припинив бій через нокаут Пулєва Кличком.

Читайте також: До Кличка на ринг вишиковується черга