Євген, який є гравцем турецького "Бурсаспора", в інтерв'ю Tribuna.com розповів, чому підтримав будівництво академії ФК "Рух" українською мовою.

Читайте також Треба було думати: Селезньов назвав помилкою перехід в російський клуб

Селезньов записав відео на підтримку власника "Руху" Григорія Козловського та опублікував його в інстаграмі. Нещодавно "Рух" представив проєкт спортивної бази.

Відео звернення Селезньова

"Ви думаєте, я не розумію українську мову?", – сказав Селезньов в ефірі Tribuna.com. На це журналіст зазначив, що Євген не розмовляє українською у повсякденному житті.

"Тому що я не хочу. Яка різниця, якою мовою я розмовляю?", – відповів Селезньов.

Після цього Селезньов заявив, що звернувся у своєму відео українською, адже підтримує Козловського.

Я знаю, як він ставиться до України. Моя українська не ідеальна, але я нормально нею розмовляю. Я просто не розумію, коли людей ділять за мовною ознакою. Для мене незрозуміло трохи інше: коли кричать, стрибають, співають, що ми українці, а насправді роблять все проти України,
– заявив Євген.

Селезньов додав, що мислить по-іншому та вважає, що чимало зробив для України.

"Навіть мовою мене не візьмеш. Просто були ось ці приколи про "сім'ю годувати", звинувачення деяких людей, що я не українець, що сім'ю на Майдані розстріляють. Спробуй, розстріляй. За що? За те, що мені треба було гроші дістати? За те, що у мене півтора мільйона немає? Я іноді починаю трохи заводитися, це не зовсім правильно. Але мені ніхто не може сказати слово, що я не українець. Я більше українець, ніж половина українців", – заявив Євген.

У 2016 році Селезньов пояснював свій перехід з "Дніпра" в російську "Кубань" тим, що йому потрібно було годувати сім'ю.

Після цього футбольні вболівальники почали глузувати з Євгена, а переїзди українських гравців у Росію стали ще більш політичними.

Що відомо про Селезньова?За свою кар'єру 34-річний нападник змінив вісім клубів. Євген виступав за "Шахтар", "Дніпро", "Арсенал" Київ, "Кубань", "Карабюкспор", "Акхісар", "Малагу" та "Бурсаспор". За збірну України зіграв 57 матчів та забив 11 голів.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.