Mercedes Benz Superdome

Новий Орлеан має давню репутацію одного з найбільш запальних і веселих міст США. Домівка Марді Гра також пишається однією з найвідоміших сцен для живої музики. Не слід забувати і про те, як жителі Нового Орлеану люблять спорт.

Основним місцем для футболу у цьому захоплюючому місті є унікальний Mercedes Benz Superdome - найбільша куполоподібна арена у світі. Та все ж цьому неймовірному футбольному стадіону довелося пройти через нелегкі часи.

Lumpinee Stadium

Таїланд - один з найпопулярніших туристичних напрямків. Серцем цієї неймовірної країни є процвітаюче місто Бангкок. Темп життя тут просто скажений. Але люди все одно знаходять безліч способів, щоб розслабитися.

З його шумом, метушнею і яскравими ліхтарями Бангкок є ідеальним місцем, щоб відчути, як розважаються жителі Таїланду. Та попри безліч варіантів, є одна особлива річ, яку поважають і шанують любителі спорту в усьому світі - тайський бокс або муай тай.

Популярний вид спорту має свій духовний дім в Бангкоку. Lumpinee Stadium є домом для тайського боксу. Це одна з найкращих арен, де відбуваються бої муай тай.

Madison Square Garden

Є не так багато місць в світі, які можуть претендувати на звання епіцентру мистецтва, драми, спорту і культури. Та все ж є одне настільки цікаве місто - Нью-Йорк. Мегаполіс, у якому завжди щось відбувається. Це одне з найбільших міст на планеті, і воно точно не для слабкодухих.

Серед численних хмарочосів Нью-Йорка ховається американська спортивна ікона. Ця будівля має феноменальну історію. Це Madison Square Garden - одне з найважливіших спортивних місць у США.