Він традиційно неспішно прямував до рингу. За звичкою намагався щиро посміхатися, проте виглядав максимально сконцентрованим. Поцілунок стягу, натхненне виконання гімну і можна починати місити суперника. Однак, одразу дати зрозуміти Родрігесу, хто господар рингу Усику не вдалося. Перший раунд пройшов режимі розвідки. Більше того, зухвалий іноземець навіть кілька разів влучив по обличчю нашого чемпіона.

Проте на більше Родрігеса не вистачило. В наступних раундах Усик планомірно нарощував власну перевагу за очками. Було очевидно — дострокова перемога лише справа часу. Розуміючи невідворотність поразки, кубинець почав провокувати нашого чемпіона і вдавався до відверто брудних прийомів. За що був нагороджений першою кров'ю з носа. До провокацій Олександр був готовим.

Читайте також: Емоції Усика під час бою з кубинцем у добірці фото

Шостий раунд і після класної серії ударів Родрігес вперше колінами торкається килима — нокдаун. І лише гонг рятує претендента від дострокової поразки. Проте не надовго. Вже у наступній трихвилинці Усик методично завдає серії ударів. І відправляє свого далеко не атлетичного опонента в нокаут.

Таким чином Усик здобув свою дев'яту перемогу на профі рингу. Усі — нокаутом. А Родрігез зазнав першої поразки.

Дата наступного бою наразі невідома. Проте очевидно одне — бій за титул чемпіона світу не за горами.

Автор — Віктор Глухенький.