Суворі покарання для порушників

Штрафи торкнуться не тільки спортсменів. Чжан Цзяньдун, віцемер Пекіна та заступник голови оргкомітету Ігор-2022, розповів, що за порушення заходів щодо боротьби з COVID-19 позбавлятимуть акредитації учасників делегацій.

Варте уваги Представлено медалі зимової Олімпіади-2022: що вони символізують – фото

Повідомляється, що деякі деталі зараз обговорюються з Міжнародним олімпійським комітетом.

Недотримання зазначених у керівництві протиепідеміологічних заходів може призвести до запобігання, тимчасового чи постійного позбавлення акредитації або дискваліфікації учасника Ігор, усунення від участі у змаганнях, позбавлення відповідних кваліфікацій та інших досить серйозних наслідків,
– сказав Цзяньдун.

  • Раніше Оргкомітет Олімпіади в Пекіні підтвердив, що з метою запобігання поширенню COVID-19 в олімпійських селах під час Ігор-2022 діятиме жорстка заборона спілкування між спортсменами з різних делегацій.
  • За порушення правил, зокрема йдеться про секс та святкові вечірки, можлива депортація з Китаю. Подібні обмеження діяли на Олімпіаді-2020, але вони не зупинили спортсменів.
  • Зокрема, титулована українська фехтувальниця Ольга Харлан зізналася, що порушила заборону на Іграх у Токіо та мала секс.
  • Зимові Олімпійські ігри у Пекіні відбудуться з 4 до 20 лютого.