Україна закінчила виступ у топ-10

На турнірі в Будапешті брали участь спортсмени, які спеціалізуються у п'яти видах – плаванні, артистичному плаванні, водному поло, стрибках у воду та плаванні на відкритій воді, пише 24 канал.

До речі Український дует Середа та Лискун здобули "срібло" зі синхронних стрибків у воду на ЧС

Україна була представлена у чотирьох із п'яти дисциплінах на чемпіонаті світу-2022. Лише у водному поло не було заявлено жодного українця.

У медальній скарбничці України 10 нагород. Найбільшу ж кількість медалей "синьо-жовті" здобули в артистичному плаванні – 7 нагород, 2 з них – золоті.

Нагороди українців на турнірі

• Артистичне плавання: збірна України ("золото", команда, комбінація; "золото", групи, гайлайт), Марта Фєдіна ("срібло", соло, технічна та довільна програми), Марина та Владислава Алексіїви ("срібло", дует, технічна та довільна програми), збірна України ("срібло", команда, довільна програма)
  • Стрибки у воду: Софія Лискун і Олексій Середа ("срібло", мікст синхронні стрибки, 10-метрова платформа)
  • Плавання: Михайло Романчук ("бронза", 800 метрів, вільний стиль)
  • Плавання на відкритій воді: Михайло Романчук ("бронза", 5 кілометрів)

У медальному заліку збірна України посіла 8-ме місце. Цей результат став найкращим за останні 19 років, востаннє повторити Найкращий результат – 5-те місце на ЧС-1998.

Переможцем медального заліку стали спортсмени з США. Вони випередили Китай лише завдяки більшій кількості срібних нагород, маючи однакову кількість "золота" – по 18.