Як повідомляють західні ЗМІ, 5 квітня Макгрегор прилетів разом зі своєю командою до Нью-Йорка та відправився на спортивну арену Barclays Center в Брукліні, де проходили промо-заходи перед турніром UFC 223, однак перед візитом на спортивний захід на парковці боєць побачив автобус, в якому перебувала команда російського бійця ММА Хабіба Нурмагомєдова, та вирішив його атакувати: ірландець кинув в автобус стілець і розбив вікно та спробував кинути в бік автобуса металеві загородження та сміттєвий бак, однак люди з його оточення зупинили новоспеченого зловмисника.

Читайте також: Кличко прокоментував бій Мейвезер – МакГрегор

Внаслідок інциденту бійці змішаного стилю (ММА) Майкл К'єза та Рей Борг отримали травми, через що не зможуть взяти участь у турнірі Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC).

"Майкла К'єзу, який отримав кілька порізів на обличчі, не допущено до поєдинку Атлетичною комісією штату Нью-Йорк і медичним департаментом UFC. Його бій проти Ентоні Петтіса скасовано. Рея Борга теж не допущено до свого поєдинку через пошкодження рогівки", – мовиться у повідомленні UFC.

Сам Макрегор опісля такої витівки здався поліції, відтак на нього очікує суд. Крім того, йому вже висунуто обвинувачення за двома пунктами злочинної поведінки: через травми американському бійцю Майку К'єзі, який перебував у автобусі під час нападу, і за те, що ірландець кілька разів ударив неназвану людину в обличчя, а також за одним пунктом злочинного заподіяння шкоди. Як повідомляє TMZ, останній пункт є пов'язаним з пошкодженням автобуса, збиток оцінюється у 8 тисяч доларів.

Читайте також: Відомий боєць відмовився спарингувати з Ломаченком

Додамо, що причиною такої поведінки Макгрегора стала сутичка між Нурмагомєдовим і іншим росіянином Артемом Лобовим – близьким другом Конора, який має ірландське громадянство, внаслідок якої переможцем вийшов Нургамєдов.

Сутичка між Лобовим і Нургамєдовим: відео