За всю історію Boxing Day відбулося багато драматичних та цікавих матчів. Британське видання Telegraph наводить список найцікавіших.

Арсенал – Лестер 6:1, 2000/01

У сезоні 2000/01 лондонський "Арсенал" на власному полі розгромив "Лестер" 6:1. Саме в цьому матчі французький нападник Тьєррі Анрі оформив один зі своїх восьми хет-триків за "канонірів".

Шеффілд – Манчестер Юнайтед 3:3, 1992/93

"Червоні дияволи" упродовж матчу з "Шеффілдом" вимушені були відіграватися. Наприкінці матчу нічию для "Манчестер Юнайтед" вирвав француз Ерік Кантона, який буквально заштовхав м'яч у сітку воріт господарів.

Віган – Манчестер Сіті 4:3, 2005/06

Справжню гольову феєрію після Різдва влаштувати у сезоні 2005/2006 "Віган" та "Манчестер Сіті". "Летікс" зуміли здобути феєричну перемогу з рахунком 4:3.

Міддлсбро – Евертон 4:2, 1996/97

Обмін голами під час Boxing Day влаштували й "Міддлсбро" з "Евертоном". "Іриски" не витримали тему господарів і поступилися з різницею у два м'ячі.

Ковентрі Сіті – Арсенал 3:2, 1999/00

Лондонський "Арсенал" на виїзді поступався "Ковентрі Сіті". Стараннями Юнгберга та Шукера "гармаші" ледь не зрівняли рахунок – забракло буквально трішки. Господарям вдалося відстояти перемогу.

Челсі – Астон Вілла 4:4, 2007/08

Гості шокували "Челсі", забивши два швидкі голи. Однак "синім" вдалося відігратися завдяки реалізованому пенальті Андрієм Шевченком. Згодом Шева ще й забив дальнім ударом. Після цього "аристократи" двічі вдавалося вийти вперед, однак гості стільки ж разів зрівнювали рахунок.

Манчестер Юнайтед – Ньюкасл 4:3, 2012/13

У сезоні 2012/13 років Чічаріто вирвав перемогу для "Манчестер Юнайтед" над "Ньюкаслом". На двох команди в драматичному поєдинку забили сім голів.

Борнмут – Вест Хем 3:3, 2017/18

26 грудня 2017 року влаштували перестрілку "Борнмут" та "Вест Хем". Доля матчу вирішилася в останні хвилини. Спершу на 89 хвилині Арнаутович вивів "молотобійців" уперед, але у компенсований арбітром час Вілсон вирвав для господарів нічию.