Раніше компанія Sauerland Event, яка просуває Повєткіна, подала протест на рішення WBA про розподіл доходу від поєдинку Кличко - Повєткін, оскільки, згідно з прийнятим рішенням, українець отримує 75%, а росіянин - 25%.

Менеджер Кличка Бернд Бенте також незадоволений цим рішенням, але при цьому вважає, що і 25% для Повєткіна - це багато.

"Ми проти цього і теж подали протест, тому що вважаємо, що Повєткін коштує менше", - повідомив менеджер українця.

Нагадаємо, менеджер Кличка розповів, чому команда українця оскаржила рішення WBA. На думку Бернда Бенте, проводити торги за право бою між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіном до їхніх проміжних боїв неправильно.

До слова, на думку екс-чемпіона світу у суперважкій вазі Миколи Валуєва, через непорозуміння довкола бою з Олександром Повєткіним абсолютний чемпіон світу Володимир Кличко може відмовитись від титулу пояса WBA.

Раніше WBA прийняла рішення щодо прохання Володимира Кличка перенести його бій з російським боксером Олександром Повєткіним. Кличку-молодшому дозволили провести добровільний захист титулу перед поєдинком з "регулярним" чемпіоном Повєткіним.

Менеджер братів Кличків Бернд Бенте повідомив, що свій наступний бій Володимир Кличко планує провести 4 травня цього року.