Плани Кремля

Кремль планує загострення на фронті. Тривожним сигналом, зокрема, є наростаюча напруга в зоні АТО.

Начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик заявив, що зараз кількість обстрілів на Донбасі бойовики доводять до найвищих за рік показників.

Також він додав, що Росія готує наступ на двох фронтах.

"Їхня мета – завести українську владу в глухий кут і розпочати наступ на двох напрямках. Ззовні – з Донбасу. Та з середини – через дестабілізацію, використовуючи складну економічну ситуацію в Україні", – наголосив представник СБУ.

Дублик також розповів, що українській розвідці стало відомо, що Росія планує масштабні акції для розхитування ситуації в Україні. Ця інформація співпадає з першочерговим планом розхитування ситуації під умовною назвою "Шатун".

Про початок втілення цього плану в життя свідчать дані з пошти радника Путіна Владислава Суркова.

Як розповів Дублик, деякі керівники громадських організацій в Україні регулярно виїжджають до Росії, де отримують вказівки щодо організації акцій непокори в Україні. Там вони отримують фінансування та конкретні вказівки.

СБУ стала відома навіть дата початку цих провокацій – 15 листопада, тоді мають відбутись акції протесту вкладників банку. А вже 17 листопада мають пройти масові протести проти підвищення тарифів, які, за планами Росії, мають перерости в блокування урядових структур.

Плани Трампа

Новообраний президент США Дональд Трамп назвав головні пріоритети роботи своєї АП. Загалом, акцент йде на розв'язання внутрішніх проблем у Штатах.

"Ми будемо звертати значну увагу на імміграцію, на кордони, ми дуже уважно дивитимемося на сферу охорони здоров'я, і на робочі місця", – зазначив республіканець.

Також Трамп зазначив, що має багато великих пріоритетів, і обіцяє, що "люди будуть дуже задоволені".

Загибель спортсмена

В Донецькій області під час проведення антитерористичної операції загинув український спортсмен, представник українського регбі Денис Здоровець.

Здоровець був вихованцем і представником київської школи регбі, гравцем команди "Авіатор" до 2014 року.

Також відомо, що раніше Здоровець грав у складі молодіжної збірної Центрального регіону.

Фото дня

У російському Воронежі невідомі розмалювали радянську зірку на шпилі одного з житлових будинків.

Щоправда, розмалювали її не у жовто-блакитні барви, а у кольори відомого персонажа Патріка з популярного мультсеріалу "Губка Боб".

Місцеві руфери заявили, що не причетні до цієї акції. Вони також додали, що готові відреставрувати зірку.

Анонси

12 листопада вранці власники авто з іноземною реєстрацією пікетуватимуть КПП "Ужгород".

З цього дня тимчасово призупинять відвідування зони відчуження.

У Львові розпочнеться фестиваль "Ніч у Львові".