24 Канал писав, що КДК ФФУ дискваліфікував команди "Олімпіка" U-21 і U-19 на сезон-2019/20 за участь в договірних матчах, після чого клуб подав апеляцію, яка і була розглянута 8 листопада.

Читайте також: Баранка: За 4 роки підозрілі рухи коефіцієнтів були мінімум в 37-ми матчах команд "Олімпіка"

Це ганебне рішення. Вони не взяли до уваги ті епізоди, які показав Олімпік. Нас приспали тим, що запевнили: буде умовне покарання. Приспали нашу пильність. Насправді ж, нас обдурили і чітко підставили,
– сказав Гельзін.

У свою чергу, генеральний директор "Олімпіка" Олексій Антонов заявив, що клуб хоче домогтися повторного розгляду справи про дискваліфікацію молодіжних команд.

"Олімпік" хоче одного – справедливості. Щоб ті справи, які зараз розглядаються, були розглянуті справедливо. Нам Баранка не потрібен, нехай працює, дай Бог йому здоров'я. Нам потрібно, щоб розгляд справ, які є на сьогоднішній день, був справедливим. Нас звинувачують у тому, чого немає насправді ,
– заявив Антонов.

Також функціонер розповів, що "Олімпік" має намір заручитися підтримкою клубів Прем'єр-ліги і передати колективне звернення в апеляційний комітет про повторний перегляд справи.

Читайте також: "Олімпік" може припинити своє існування, – гендиректор клубу

Дисциплінарний комітет не забороняє повторний розгляд справи в тому випадку, якщо відкрилися нові обставини. Однак для перегляду справи виявлені обставини повинні бути істотними.

Зазначимо, що згідно з регламентом, дискваліфікація молодіжних команд може спричинити за собою відгук у "Олімпіка" атестата УПЛ.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24