В Instagram Беленюк запропонував свою кандидатуру в якості судді для поєдинку Олександра Усика проти можливого його опонента, борця вільного стилю Богдана Грицая, який напередодні кинув виклик боксеру. Борець опублікував пост, на якому він забавно зображений в ролі рефері.

До теми Усик – це хайп, трохи "вати", гроші та відсутність здорового глузду

"Поки всі викликають Олександра Усика на бій, вирішив запропонувати свою кандидатуру в якості судді цього протистояння. Чесність і неупередженість гарантую", – написав борець.

Додамо, що начальник управління у справах ветеранів війни та колишній ветеран АТО 37-річний Андрій Грачов також викликав на поєдинок Усика.

За словами Грачова, його роздратував відповідь Усика борцю Богдану Грицаю, де боксер сказав, що буде битися тільки в рингу. Грачов нагадав Усику, що Україна воює з Росією, яка окупувала українські території і здійснює обстріли.

Усик – Грицай: головне

  • У суботу, 9-го травня, Богдан Грицай записав відео, в якому публічно розкритикував Усика через політичні погляди боксера.

До речі Показав, що є українці, які здатні дати йому відсіч: борець пояснив, чому кинув виклик Усику

  • Конфлікту передувала участь Усика та Василя Ломаченка у релігійному фільмі "Здрастуй, брате! Христос воскрес".
  • Фільм вихваляє православ'я Московського патріархату і єдність України і Росії в час гібридної війни РФ проти України.
  • Грицай заявив, що готовий провести з Усиком бій без правил.
  • Олександр записав відео, яке опублікував в інстаграмі. Усик прийняв виклик, але погодиться тільки на поєдинок за боксерськими правилами.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24