Та Маттек-Сандс не переймається, принаймні на традиційній вечірці, яка передує відкритому чемпіонату Великобританії, вона справжня королева.

Ану Івановіч дизайнер Метью Вільямсон вбрав куди скромніше.

“Це прекрасна нагода відволіктись. Те, що треба. Думаю, це одне із найулюбленіших місць тенісисток. Тут стільки вишуканості і водночас релаксуюча атмосфера. Чудова музика, їжа, напої - справжня насолода. Тут можна класно відпочити перед стартом “Вімблдону”, - сказала екс-перша ракетка світу Ана Івановіч.

Показати себе у іншому світлі до “Кенсінгтон Руф Гарденс” приїхало чимало красунь корту - Шарапова, Возняцкі, Петковіч, не бракувало і східних мотивів.

“Тепер мене зовсім інакше сприймають суперниці. Кажуть - ти чемпіонка Гренд Слему. Та я не поспішаю змінювати своє життя. Хочу продовжувати робити те, що робила до цього - фокусуватись на кожному турнірі і грати усе краще”, - каже чемпіонка "Roland Garros 2011" На Лі.

Китаянка На Лі, яка цьогоріч побувала в обох фіналах “великої четвірки” - серед фаворитів “Вімблдону-2011”. А головною претенденткою на титул букмекери вважають чинну чемпіонку Серену Вільямс. У повсякденному одязі - спортивному, традиційно білому на королівському турнірі, тенісисток побачимо вже 20 червня.