В інтерв'ю "Динамо Online" на офіційному Youtube-каналі "біло-синіх" Кравець заявив, що влітку може змінити клуб. Втім, де Кравець продовжить кар'єру, він не знає.

До речі ЗМІ назвали тренера з Росії, який може очолити "Динамо"

"Як то кажуть, якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани. Упевненості немає, можливо, влітку поїду до іншої країни, а може, залишуся в Туреччині.

Тут не дивляться на вік, а виключно на якість твого футболу та твою підготовку. На цей момент планів залишати Туреччину немає, але все може змінитися в будь-який момент. Ніхто не знає, що станеться в житті завтра або навіть через годину", – заявив Артем.

Кравець не планує повертатися в Україну, але завжди готовий допомогти "Динамо".

Повертатися до України в планах не було, але, знову-таки, все може помінятися. "Динамо" – це клуб топ-рівня, в якому зараз йде перебудова, більше довіряють молодим. Думаю, це правильно. Повертатися та займати чиєсь місце – однозначно ні. Але якщо виникне ситуація, що я буду потрібен – завжди готовий допомогти рідному клубу, в якому провів половину життя,
– заявив Кравець.

Що відомо про Кравця? Вихованець "Динамо", в якому провів 14 років. У складі "біло-синіх" Артем провів 141 матч і забив 43 голи. Двічі ставав чемпіоном України з "Динамо".

Залишайтеся вдома та слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.