За даними "РЕН ТВ", під час огляду тіл Богдановича та Вернигори виявили сліди від уколів. Хоча шприців у помешканні, де їх виявили, знайдено не було.

"За наявною інформацією, у хлопця в уколах руки та ноги. У дівчини слід від уколу під коліном", – йдеться у повідомленні.

До слова Помер український шахіст Станіслав Богданович: що про нього відомо

При цьому в поліції заявили, що слідів насильницької смерті не виявлено. Однак посольство України в Росії поки не отримало жодної інформації від російських правоохоронців.

  • Тіла Станіслава Богдановича та Олександри Вернигори виявили ввечері 5 березня в квартирі у Москві. Поруч з їх тілами (за іншими даними – в них на голові) були виявлені кульки зі звеселяючим газом.
  • Тіла виявив батько дівчини, коли повернувся додому.
  • Станіслав Богданович – гросмейстер з Одеси. Чемпіон України 2013 року зі швидких шахів. Олександра Вернигора теж шахістка, виступала за збірну України. 18-літня дівчина навчалася в одному з московських університетів.
  • 2 березня Богданович потрапив у скандал. Шахіст хизувався тим, що виступив за збірну Росії проти України. За це, а також свої висловлювання потрапив до бази "Миротворця".