У цьому матчі лідер нашої команди Олександр Зінченко зробив найбільшу кількість успішних відборів серед гравців усіх команд, які вже провели свої матчі на Євро-2020.

Дивіться також Вацко, Денисов та Янович разом з FAVBET обрали переможця Євро-2020

На рахунку футболіста Манчестер Сіті 8 спроб відбору м’яча, всі з яких виявилися успішними. При цьому Зінченко лише двічі сфолив.

Нідерланди – Україна: коротко про матч

• 14 червня збірна України в Амстердамі зустрічалася з командою Нідерландів (3:2).
  • Перший тайм завершився безгольовою нічиєю. У другому таймі вболівальники побачили одразу п’ять голів. За Нідерланди відзначилися Джорджиніо Вейналдум, Ваот Вегхорст та Дензел Дюмфрис. За збірну Україну забили Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.
  • Раніше збірна України двічі зустрічалася з Нідерландами в товариських матчах. У 2008-му українці програли з рахунком 3:0, а в 2010-му зіграли внічию 1:1.
  • У групі С, крім українців і нідерландців, грають національні команди Австрії та Північної Македонії, очне протистояння яких закінчилося перемогою австрійців з рахунком 3:1.
  • Таким чином, Нідерланди та Австрія мають в своєму активі по три очки, Македонія і Україна – без очок після першого туру.