Про це на зустрічі членів Асоціації повідомив голова об'єднання Себастьян Коу.

Україна, разом із Білоруссю та Кенією потрапила до списку країн, що, на думку експертної групи IAAF, має застарілу систему протидії допінгу у легкій атлетиці. Таким чином в в Об'єднанні рекомендували Україні переглянути національну антидопінгову програму у відповідності до правила 30.6 IAAF до кінця року.

Дві країни — Марокко та Ефіопія — мають "у терміновому порядку створити національні антидопінгові програми".

У разі невиконання цієї рекомендації вітчизняній асоціації виставлять більш жорсткі вимоги. Дехто з екпертів говорить, що Україна через невиконання цих вимог може опинитися у подібній ситуації, що має зараз Росія.

Про дискваліфікацію України поки не йдеться.

Нагадаємо, що нещодавно допінг-проба російської тенісистки Марії Шарапової дала позитивний результат. Зрештою у вживанні заборонених препаратів звинуватили фігуристку Катерину Боброву, спортсмена із шорт-треку Семена Єлістратова, ковнязара Павла Куліжнікова, волейболіста Олексія Маркіна та біатлоніста Едуарда Латипова.

Торік Міжнародна асоціація федерацій легкої атлетики тимчасово відсторонила російську збірну з легкої атлетики від участі в усіх змаганнях під своєю егідою та Олімпійських іграх 2016 року, що пройдуть у Бразилії.