Мішель Платіні

Шанси Платіні сісти в тюрму, а Катару втратити Чемпіонат світу 2022
22 чер
09:11
Фахівці оцінили ймовірність скандального розвитку подій у світовому футболі — чи потрапить за ґрати колишній президент УЄФА Мішель Платіні, і чи заберуть у Катару право проведення Чемпіонату світу з футболу 2022.
У ФІФА "побороли" корупцію і каратимуть за звинувачення у хабарництві
14 сер
20:56
Після корупційного скандалу у ФІФА, через який свого часу президент організації Йозеф Блаттер та очільник УЄФА Мішель Платіні у 2015 році були відсторонені від футболу, у федерації вирішили убезпечити себе від подібного у майбутньому. Тепер "корупції" в ФІФА офіційно немає.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.