Нагадаємо, невдовзі після матчу "Лестера" та "Вест Хема" вертоліт Augusta Westland AW-169, який належав мільярдеру, злетів з центру поля і впав на стоянку поблизу стадіону. На місці падіння виникла величезна пожежа. Рятувальникам довелося понад 20 хвилин гасити вогонь.

Читайте також: Гелікоптер керівництва клубу АПЛ упав і зайнявся біля стадіону у Британії

За даними BBC, мільярдер Вішай Шрівадданапрабха загинув у цій катастрофі. Хто ще був з ним на борту гелікоптера, окрім пілотів – поки невідомо.

Сам момент злету гелікоптера зі стадіону після матчу потрапив на відео у програмі BT Sport.

Місце падіння гелікоптера поблизу стадіону "Лестера" (фото: Getty Images)

Варто зазначити, що Вішай Шрівадданапрабха володів статками у 4,9 мільярда доларів. Головний його актив – мережа супермаркетів King Power у Великобританії. Сам він родом з Тайланду, але розбагатівши на торгівлі, перебрався до Англії.

Читайте також: Літак задимівся під час зльоту в аеропорту Одеси: оприлюднено подробиці інциденту

У 2011 році він придбав футбольний клуб "Лестер" за 50 мільйонів доларів. У сезоні 2015-2016 "Лестер" став чемпіоном Англії.

Варто зазначити, що на матчі "Лестера" мільярдер неодмінно прибував на гелікоптері Augusta Westland AW-169, який коштує 3 мільйони доларів. Вертоліт сідав у центрі поля. І з центру поля забирав власника футбольного клубу після матчу.

Вертоліт Augusta Westland AW-169 завжди очікував власника "Лестера" у центрі поля після матчу

Цього разу вертоліт теж злетів за півгодини по закінченні гри з центру поля. Однак як тільки він піднявся у повітря, виникла технічна проблема (за попередньою версією, перестав працювати задній гвинт), і вертоліт рухнув на стоянку поруч зі стадіоном. На щастя, ніхто на землі не постраждав внаслідок падіння, на відміну від пасажирів гелікоптера.

У самому футбольному клубі поки заявили, що всю інформацію вони передали поліції. Інші коментарі вони нададуть згодом.