З оприлюднених документів випливає, що Металіст буде платити 300 тисяч грн за один матч, а Металіст 1925 – 30 тисяч грн. Така пільгова ціна для клубу УПЛ виникла через те, що Металіст 1925 продовжив уже існуючий договір.

До слова Боротьба за стадіон: у роздягальнях таємно змінили емблеми Металіста 1925 на лого Металіста

Коментар директора ОСК "Металіст"

Комерційний директор ОСК "Металіст" Олександр Рогачевський запевнив, що інформація відповідає дійсності:

Так, це правда. У наступному сезоні Металіст і Металіст 1925 відповідно будуть платити саме 300 тисяч і 30 тисяч гривень за матч. До обох клубам ми звернулися з узгодженням ціни на новий сезон в 300 тисяч гривень. Металіст погодився, а Металіст 1925 – ні. У Металісті 1925 сказали, що не зможуть платити стільки і навіть знімуться з чемпіонату. У підсумку ми підписали угоду на тих умовах, на яких хотіли вони.

Олександр погоджується, що комерційної вигоди для стадіону в такому випадку немає. Але все ж керівництво ОСК пішло клубу на зустріч: "Але така сума в 30 тисяч, це те саме, що платити нуль. Це нічого не покриває. Це аматорський клуб може так грати – з одного трибуною, без залучення персоналу, без задіяння турнікетних систем і табло, рекламних доріжок. За 30 тисяч це нереально.

Коментар виконавчого директора Металісту 1925

Підтвердив інформацію про таку різницю у вартості оренди і виконавчий директор Металіста 1925 Андрій Нєдєлін. Але пояснення у нього зовсім інше:

"Треба розуміти, що предмет договору у нас і предмет договору у Металіста може бути різний. Що у них в договорі – цього у відкритому доступі немає. У нас в договорі – лише оренда зеленого покриття за 30 тисяч гривень. Все інше ми оплачуємо окремо.

Тобто, на нашу договором кейтеринг, клінінг, освітлення, підігрів в зимовий період, болбої, поліція і все інше не входить у вартість оренди. Всі ці платежі йдуть окремо. Наприклад, світло ми платимо за лічильниками за прямим договором з Харківобленерго. Ми так працюємо давно, йдемо по шляху мінімізації витрат. Хоча в підсумку у нас так само виходить приблизно 300 тисяч гривень", – заявив Нєдєлін.

А ось інформацію про зняття Металіста 1925 з чемпіонату через нову вартості оренди Нєдєлін категорично заперечує:

Це чиясь запалена фантазія. Ми не загрожували, що знімемося. Навіщо нам це, якщо є діюча угода? Рогачевський це придумав, він – балабол. Ця різниця у вартості оренди використовується доброзичливцями як інфопривід. Мовляв, ми жебраки, не можемо заплатити 300 тисяч, а Металіст може. Я дивуюся, що ні написали відразу мільйон за оренду. Це ж намагаються виставити Металіст 1925 гидким каченям.

Коментар генерального директора Металіста

Олександр Ворошилов розповів, що його клуб дійсно буде платити 300 тисяч гривень за один матч на ОСК "Металіст".

"Перед тим, як підписувати договір, ми сіли з бухгалтерією і прорахували доцільність такої суми. Вирішили – так, зміст такого стадіону коштує дорого. Прийняли рішення платити за кожен матч 300 тисяч гривень. Це справедлива вартість, адже ми будемо продавати квитки, атрибутику. Розглядався варіант дорожче, але ми змогли знизити ціну. 300 тисяч – для нас об'єктивна ціна", – сказав він.

У той же час Ворошилов підтвердив, що вони будуть платити за оренду не тільки частини інфраструктури ОСК, як Металіст 1925, а в цілому за проведення матчу на комплексі:

Це оренда комплексу, тільки без стюардів і техперсоналу. Хоча розглядався варіант, щоб в цю вартість увійшли і вони. Але стюардами у нас окремо займається відділ безпеки і відділ по роботі з уболівальниками. Це наше питання. А ось щодо прибиральників, чистоти туалетів і сидінь – це все входить в цю вартість оренди.

Фото документів, що містять ціну оренди стадіону "Металіст":