"Шанси Кличка і П'янети на перемогу я оцінюю як рівні. Пов'язую це з тим, що у Володимира є невдалий досвід зустрічі з лівшею - Корі Сандерсом. А у П'янети є сильний козир - хороший удар прямою врозріз. Думаю, що команда Кличка врахує цей фактор, але інтрига полягає і в тому, що італієць - молодий, сильний і амбітний боксер, який має намір зайняти місце чемпіона світу", - розповів менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов.

На його думку, бій може тривати усі дванадцять раундів.

"Ми ж бачили, як непохитно поводився Маріуш Вах у матчі з Кличком - очікую такого ж бою і від П'янети. До речі, Володимир в моїй особі матиме найбільш зацікавленого в його перемозі вболівальника - менеджер братів Кличків Бернд Бенте вже запросив мене до Німеччини, і я буду спостерігати за боєм з першого ряду", - додав Хрюнов.

Нагадаємо, 4 травня у німецькому Мангеймі чемпіон світу в суперважкій вазі за версією IBF, WBA, WBO, IBO і журналу The Ring Magazine Володимир Кличко вийде на ринг проти італійця Франческо П'янети.

Відео з прес-конференції боксерів напередодні поєдинку можна переглянути за посиланням - Кличко і П'янета зустрілись перед боєм.

До речі, за словами менеджера Володимира Кличка Бернда Бенте, в команді українця знають, наскільки сильним може бути Франческо П'янета.

Більше новин про те, як боксери готуються до бою та що від нього очікують - у темі БІЙ КЛИЧКО-П'ЯНЕТА.

Раніше менеджер Володимира Кличка Бенрд Бенте заявив, що із пересторогою ставиться до перемоги російського промоутера Володимира Хрюнова у торгах на право проведення поєдинку Кличка-молодшого з Олександром Повєткіним.

Хрюнов, згадаємо, запропонував 23 мільйони євро. Це у понад три рази більше за пропозицію компанії Кличків - К2 Promotion.