Таку думку висловив чемпіон світу за версією WBO в напівлегкій вазі Василь Ломаченко в інтерв'ю виданню "Новое время".

"Мене засмучує війна на сході України. А тішать, як правило, спортивні досягнення: радію великим і малим перемогам наших спортсменів. Патріотизм — це не просто говорити, а щось робити для своєї Батьківщини. Зробити конкретне для країни, і щоб про це знав весь світ", – вважає він.

Читайте також: Ломаченко і Усик влаштували на 30-річчі боксера запальні танці: відео

На думку Василя, найкраща реклама для України – спортсмени, які представляють честь держави, піднімаючи прапор на п'єдесталі, коли грає національний гімн.

До слова, Ломаченко розповів, що живе у Білгород-Дністровському, що на Одещині. Але тренується у США, це – одна з умов, прописаних у контракті.

Люди підходять, просять сфотографуватися. Але одночасно у мене виробилася відповідальність — вже перед моїми дітьми. Бо що б я не зробив — це вже буде відомо скрізь. Подібне дуже дисциплінує,
– додав боксер.

Хто такий Василь Ломаченко? Боксер народився 17 лютого 1988 року у місті Білгород-Дністровський Одеської області. На сьогодні він є чемпіоном світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг). Окрім того, Василь Ломаченко – дворазовий чемпіон Олімпійських ігор (у 2008 та 2012 роках), дворазовий чемпіон світу (2009, 2011), чемпіон Європи (2008), багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України.