На перерву команди пішли щоправда за мінімальної перемоги чинних чемпіонів - забив Чічаріто. А у другому таймі “амігос” розігрались на повну. Протягом менш, ніж 5 хвилин у ворота острів’ян влетіло аж 3 м’ячі - оформив дубль колишній гравець “Барселони” Джовані дос Сантос - між його голами втрутився де Нігріс.

Таким чином за 20 з гаком хвилин до завершення зустрічі рахунок був уже 4:0 на користь мексиканців. А згодом Хав'єр Ернандес забив свій другий м’яч у ворота кубинців. На рахунку форварда “Манчестер Юнайтед” аж 5 голів за два поєдинки - Мексика, яка вже 5 разів вигравала Gold Cup, достроково забезпечила собі місце у чвертьфіналі.

Кубинці поки що не втрачають шанс пройти далі - на третю путівку надіється і Сальвадор “Ла Селекта” у другому матчі на турнірі подарувала перемогу Коста-Ріці. На 45-й Зелайя забив перший м’яч cальвадорців на цьогорічному Gold Cup неймовірним ударом зі штрафного. Шокувати трибуни в Шарлотт вдалось Бренесу. На 5 доданій хвилині форвард приніс Коста-Ріці нічию - 2:2.