Одного разу плавець почув, як його конкурент Ян Торп розмірковував уголос, ніби ніхто ніколи не зможе виграти 8 дистанцій під час однієї Олімпіади. За визнанням Майкла, це стало для нього метою. І ось - на іграх у Пекіні у 2008-му він довів усім, а насамперед – самому собі, що немає нічого неможливого.

Цьому передували наполегливі тренування та внутрішні випробування. Майкл навіть вішав постери із зображенням суперників над ліжком – непоганий такий подразник, коли потрібно рано вставати для тренувань.

Основне ж джерело мотивації для Фелпса – це азарт. Така він людина. Якщо за щось береться – це його поглинає повністю. За період паузи в кар’єрі знімався в реаліті-шоу, грав у гольф і в усьому проявив себе як азартна людина. Удача любила Майкла. Якось у 2012 році, надумавши покинути спортивну кар’єру, Фелпс із друзями завітав у Лас-Вегас.

Читайте також: Бред Пітт – культовий драматичний актор "Бійцівського клубу" та "Великого Кушу"

В одному з місцевих казино Майкл всівся за стіл з картами – на ранок усі американські таблоїди рясніли яскравими заголовками про "великий куш" великого плавця, а сам винуватець чергової сенсації красувався в оточенні фішок на суму 100 тисяч доларів США.

Щоб дізнатись більше про відомого актора – дивіться новий випуск програми MStyle.