“Хіт” з самого старту поєдинку №3 захопили ініціативу, і кидок Маріо Чалмерса із сиреною першої чверті підсумував перевагу гостей на позначці у 7 балів. У другій 12-хвилинці стараннями, насамперед, Двейна Вейда і Леброна Джеймса гандикап “Маямі” виріс вдвічі, та за шаленої підтримки рідних трибун “Даллас” не мав наміру здаватися.

Шоу імені Дірка Новіцкі тривало аж до останніх секунд матчу. Великий німець за матч накидав у кільце гостей 34 очки і зробив 11 підбирань, та 3 блок-шоти. Під його проводом “Маверікс” зуміли вирівняти становище, і менш як за 2 хвилини до фінальної сирени після чергового влучання Новіцкі, на табло горіли 86:86.

“Хіт” відповіли влучанням Боша із середньої дистанції з пасу Джеймса за 40 секунд до завершення основного часу, і тут сталося те, на що сподівалися усі фани “Маямі” - Дірк Новіцкі почав помилятися. Спочатку німець втратив м’яч, виконуючи незручну передачу, а згодом після власного ж підбирання у захисті не зумів реалізувати кидок, що міг перевести гру в овертайм. Відтак, 88:86 і 2:1 у серії на користь "великого тріо".